hosting, projektowanie stron www hosting, projektowanie stron www

  załóż konto

sprawdź pocztę

ustawienia

     regulamin

     pełny cennik
     obsługa firm

   domeny

   webdesign

   współpraca

   pomoc

   kontakt
   promocje

     Usługi informatyczne
Usługi informatyczne dla firm - Warszawa

Jesteśmy firmą zapewniającą kompleksową informatyczną obsługę firm. Od stworzenia i utrzymywania strony www czy firmowych kont e-mail na naszych serwerach, aż po zapewnienie ciągłości działania sprzetu informatycznego w Państwa firmie.
Proponujemy Państwu podpisanie z nami umowy na serwisowanie Państwa sprzętu informatycznego. Zajmiemy się wszystkimi komputerami czy drukarkami. Zapewnimy dostęp do internetu dla całego biura. Zaopiekujemy się firmową siecią komputerową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego cena obsługi Państwa firmy czy instytucji wymaga naszej wizyty w Państwa biurze oraz dokładnej wyceny. Miesięczny koszt opieki nad jednym stanowiskiem komputerowym zwykle waha się pomiedzy 70 a 100zł netto. Oprócz usług abonamentowych oferujemy także serwis sprzętu informatycznego na wezwanie.

Zakres naszych obowiązków w ramach podpisanej umowy serwisowej:

  • Jedna w miesiącu wizyta w Państwa siedzibie, usunięcie wszystkich usterek, oraz dokonanie planowanych modernizacji.
  • W przypadku awarii sprzętu bezpłatne usunięcie awarii (opłata tylko za sprzęt niezbędny do usunięcia awarii oraz dojazd).
  • Określony w umowie czas reakcji serwisu na wezwanie do awarii.
  • Zastępczy sprzęt na czas usuwania awarii.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji serwisowej Państwa sprzętu.
  • Obsługa sieci LAN.
Dlaczego warto korzystać z naszych usług ?
  • Gwarancja dostępnośći - zawsze przynajmniej jedna osoba pracująca w naszej firmie jest w stanie zareagować na Państwa zgłoszenie.
  • Bezpieczeństwo danych - z naszymi klientami podpisujemy klauzulę o nieujawnianiu informacji. Taki dokument podpisali także nasi pracownicy.
  • Prostota rozliczeń - jedna faktura VAT w miesiącu.
  • Redukcja kosztów - Zlecenie nam zadań serwisowych jest zdecydowanie tańsze od zatrudnienia etatowego informatyka. Nie muszą Państwo ponosić takich kosztów jak ubezpieczenia emerytalne dodatkowego pracownika.

Uługi informatyczne dla firm świadczymy obecnie na terenie Warszawy oraz okolic. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej: agmk@agmk.net, bądź telefonicznie: +48 503 107 649, +48 607 530 217.

Kontakt: agmk@agmk.net
tel: +48 22 398 39 41,+48 725 700 730
fax: +48 22 398 39 35

hosting, projektowanie stron www

notariusz oborniki test na grype agencja hostess hostów warszawa toruń plaza